Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të ndryshueshme. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Pasdite, kryesisht në pjesët perëndimore do të ketë kushte për reshje shiu dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 21 deri në 28 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 27 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë