Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Pasdite në rajonet malore do të ketë kushte për reshje të rrëmbyeshme të shiut. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 7 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 24 deri në 31 gradë.

Indeksi UV do të jetë 7.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira të ulëta deri mesatare. Temperatura minimale do të zbresë deri në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 28 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë