Bashke

Aktivistë të Studeniçanit bëjnë Syfyr me Izet Mexhitin

Aktivistë të Studeniçanit bëjnë Syfyr me Izet Mexhitin

Pas iftarit madhështor me mbi 600 pjesmarrës të Sarajit, kryetari Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti u prit po ashtu nga mbi 100 simpatizantë dhe aktivistë të LD-së në Studeniçan.

Përbrenda një dite, Mexhiti pritet rekord nga qindra aktivistë, duke i dhënë mbështetje të fuqishme subjektit të tij dhe koalicionit VLEN!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë