Bashke

Barcelona nuk shfrytëzon hapat fals të Realit dhe Xhironës

Barcelona e Çavit nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola në transfertë ndaj Atletikos së Bilbaos. Skuadra kuqeblu nuk arriti të përfitonte nga hapat fals të Realit të Madridit dhe Xhironës, për të ngushtuar diferencën me kryesuesit.

Pavarësisht përpjekjeve, as Atletiko Bilbao dhe as Barcelona nuk arritën të tundin rrjetën në këtë duel. Vlen të theksohet fakti se të dyja skuadrat shënjestrën nga 2 herë portat respektive.

Por ajo që shqetëson më shumë është dëmtimi i Pedrit. Mesfushori i talentuar u detyrua të linte fushën mes lotëve në minutën e 45-të, teksa rrezikon shumë.

https://nvcplayer.crazyvidup.com/embed/LaHhoyyxoOBO9?autoplay=1&htmlplayer=1

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë