Bashke

Bekim Qoku: Vetëvendosja është VLEN

“Lëvizja Vetvëvendosja nuk ë mbështet vetëm VLEN-nin, Lëvizja Vetëvendosje është VLEN-i. Derisa sa jam unë këtu, deri sa është Bekimi i Albin Kurtit dhe i Vetëvendosjes, Vetëvendosja është VLEN”, kështu e nisi fjalimin Bekim Qoku nga koalicioni VLEN.

Qoku më tej shtoi se shqiptarët me koaliconin VLEN janë më të bashkuar se kurrë. /SHENJA/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë