Bashke

Ekipi i njohur ofron 2.5 milionë euro për Albion Rrahmanin

2.5 milionë euro ka ofruar Sparta e Pragës për sulmuesin e Kosovës, Albion Rrahmani, raporton të martën sajti çek “dnes.cz”. Por te Rapid Bukureshti kërkojnë tetë milionë euro. Interesim ka shprehur edhe skuadra tjetër elitare e Çekisë, Slavia e Pragës.

Në 23 paraqitje, Albion Rrahmani ka shënuar 17 gola dhe ka bërë 4 asistime.

Është raportuar se për Rrahmanin, interesim kanë pasur edhe tre ekipe të tjera, ai i Aston Villa, Werder Bremeni e Benfica.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë