Bashke

Elon Musk tallet me Facebook dhe Instagram pasi aplikacionet dolën jashtë funksionit

Me një postim në X, Elon Musk ka bërë shaka për faktin që dy aplikacionet në pronësi të Meta-s janë jashtë funksionit.

“Nëse po e lexoni këtë post, është sepse serverat tanë punojnë”, shkruan Musk.

Përdoruesit e rrjeteve sociale në të gjithë botën po raportojnë se kanë probleme në përdorimin e aplikacioneve të ‘Facebook’ dhe Instagram.

Problemi i përgjithshëm i raportuar, është fakti që të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale janë nxjerrë nga llogaritë e tyre përkatëse dhe nuk mund të kyçen më.

Kompania ‘META’, nuk ka dalë ende me një njoftim zyrtar

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë