Bashke

Enis Bardhi ia “shkim dritat” Livakoviqit (VIDEO)

Kapiteni i përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Enis Bardhi, ka shënuar një gol fantastik në stilin e tij në ndeshjen mes Trabzonsporit dhe Fenerbahçes në kuadër të Superligës turke.
Ekipi i tij humbi përfundimisht me rezultatin përfundimtar 2-3, por goli i Bardhit tërhoqi vëmendjen më të madhe të publikut, i cili e përshëndeti futbollistin tonë me ovacione.
Bardhi e zvogëloi avantazhin e Fenrebahçes në minutën e 62’, por që nuk mjaftoi për t’i sjellë pikë në Trabzonit.

VIDEO: https://x.com/goalsuperlig1/status/1769438350329462878?s=20

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë