Bashke

Gashi takon sot Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Kryetari i Kuvendit Afrim Gashi sot do të realizoj një takim me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Gashi, përveç takimit me presidentin shqiptar, do të ketë takime edhe me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut, Matthew Lawson, si dhe me ambasadoren gjermane në vend, Petra Drexler.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë