Bashke

Gjesti i ëmbël i pilotit bëhet viral në rrjete sociale

Gjesti i ëmbël i një piloti të linjës ajrore Southwest është bërë viral në Instagram.

Videoja shfaq pilotin e quajtur Ben teksa mban në dorë vajzën e tij të vogël.

“Ajo është vajza ime, kështu që ky është një fluturim shumë i veçantë për mua. Ky është fluturimi i parë i saj me mua si pilot”, shtoi ai duke theksuar se në bord gjendej edhe nëna e saj.

Që kur është postuar, videoja ka grumbulluar mbi 14 milionë shikime dhe ka ngjallur reagime të shumta te përdoruesit e rrjetit social.

“Ky do të jetë fluturimi më i sigurt ndonjëherë i vajzës së vogël me babain në bord”, shkroi njëri nga ta.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë