Bashke

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast grabitje që ka ndodhur në Prishtinë.

Dy viktimat meshkuj kosovarë, kanë raportuar se tre persona të maskuar duke i kanosur me armë iu kanë grabitur një shume parash dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti në procedurë hetimore. /Telegrafi/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë