Bashke

Hugo Loris i thotë lamtumirë Tottenhamit 6 muaj më herët

Hugo Lloris mund të transferohet në Shtetet e Bashkuara. Sipas asaj që raportohet nga “Sky Sports”, portieri francez është në negociata me Los Anhelesin. 37-vjeçari, ish-kapiteni i kombëtares franceze (145 paraqitje dhe një fitore në Botëror) ishte një hap larg Lacios në verë.

Kontrata e tij me Totenhamin skadon më 30 qershor, por një lamtumirë e hershme ka të ngjarë, duke pasur parasysh se ai nuk është pjesë e planeve të Ange Postecoglou, i cili nuk e ka thirrur kurrë këtë sezon.

Me Spurs ai ka luajtur 444 ndeshje që nga viti 2012, vit në të cilin Totenham e rrëmbeu atë nga Lioni për 12.5 milionë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë