Bashke

Izet Mexhiti: Kërcënimi ndaj Taravarit, akt qyqar i pushtetarëve

Kreu i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti e ka quajtur akt qyqar nga pushtetarët kërcënimin që ju bë sot kreut të Aleancës për Shqiptarët Arben Taravarit. Ai njëkohësisht i ka dhënë mbështetje familjes Taravari.

“Ky është një akt qyqar nga pushtetarët që tregon se ata e kanë humbur orjentimin, e kanë humbur kontaktin me realitetin dhe mendojnë që vetëm përmes presioneve mund t’i mbajnë kolltuqet e tyre”, ka deklaruar Mexhiti në edicionin qendror të lajmeve të TV Alsat.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë