Bashke

Izet Mexhiti: Qeveria e skandaleve dhe krimit, na e solli rënien e Maqedonisë së Veriut dhe rritjen e korrupsionit

Qeveria e skandaleve dhe krimit, na e solli rënien e Maqedonisë së Veriut dhe rritjen e korrupsionit. Lexoni raportin e fundit nga Freedom House.

Ata e shkatërruan Maqedoninë e Veriut, shkatërruan të ardhmen e rinisë që çdo ditë e më shumë po largohen nga vendi, prodhuan vetëm kazino, Soravi e llotari. Por korrupsioni i tyre, që e ka varfëruar popullin, shumë shpejt do të marrë fund.

Në 24 prill, të gjithë bashkërisht do të dënojmë korrupsionin e tyre dhe do të votojmë Taravarin, ndërsa në 8 maj votojmë për NDRYSHIM, sepse NDRYSHIMI VLEN.

Bashkë do të fitojmë, e ardhmja është e jona, e ardhmja jonë VLEN!

https://www.facebook.com/100044857800537/posts/pfbid0DM6pCETUQTGQtdcZ6wCPqz18W6bCJG8zJyXyn2r1C3eViNKW7AVqHfYU4CSyXKBDl/?mibextid=cr9u03

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë