Bashke

Izet Mexhiti: Votuesi na e dha shansin për të qeverisur

Lideri i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti në Click Plus ka deklaruar se me zgjedhjet e fundit, qytetari – votuesi ka dalë në piedestal.

Sipas Mexhiti, Frontin Europian e dërgoi në opozitë, ndërkaq koalicionit opozitar VLEN i tha – “ja ku e keni shansin”.

“Votuesi ka dalë tani në piedestal. Ata i ka dënuar dhe i ka çuar në opozitë kurse ne na thanë – ja ku e keni shansin – nëse punoni, mirë, nëse nuk punoni do ta merrni dënimin sikur këta (Fronti Europian)”, tha Mexhiti./TV21

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë