Bashke

Koalicioni VLEN hapi shtabin në Strugë

Me pjesëmarrjen e krerëve të koalicionit VLEN dhe qindra aktivistëve e mbështetësve të këtij koalicioni  sot u bë hapja e shtabit zgjedhor në Strugë.
Kryetari i LëvizjesDemokratike, Izet Mexhiti, në rrjetin e tij social theksoi se “POPULLI kërkoi BASHKIM dhe ne dëgjuam ZËRIN E POPULLIT, sepse NDRYSHIMI VLEN!” – tha kreu LD-së Izet Mexhiti
   
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë