Bashke

Krerët e VLEN-it bëjnë iftar me komunitetin boshnjak

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari bashkë me liderët tjerë nga koalicioni VLEN, sot ishin në iftar të përbashkët me pjesëtarë të komunitetit boshnjak në Shkup.

https://www.facebook.com/share/p/EBTAnpEiUyLpRrJR/?mibextid=oFDknk

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë