Bashke

Leao paralajmëron rikthimin në fushë nga lëndimi dhe nuk heq dorë nga titulli

Rockstar Games ka publikuar trailerin e lojës së shumëpritur Grand Theft Auto 6, duke dhënë kështu një vështrim të asaj se çfarë mund të presim.

GTA 6 është një histori dashurie dhe krimi mes protagonistes së parë femër, Lucia, dhe një mashkulli me rol protagonist.

Rockstar publikoi trailerin 15 orë më herët, pasi rrjedhi në internet.

Video-loja nuk pritet të lansohet deri në vitin 2025 sipas trailerit të publikuar nga Rocktar Games.

Seria e gjashtë do të jetë vazhdimi i hitit të madh të 2013-ës GTA 5, që u bë video-loja e dytë më e shitur e të gjitha kohërave, pas Minecraft.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë