Bashke

Lëvizjes Demokratike të Izet Mexhitit i bashkangjitet Granit Osmani, i njohur për sakrificat e tij në kohën e luftës

“Sot kisha nder të veçantë që në selinë e Lëvizjes të takoj Granit Osmanin, i njohur për sakrificat e tij në kohën e luftës si një nga celulat e para të UÇK-së dhe ish i burgosur për çështje politike.

Graniti u bë pjesë e familjes tonë të madhe në Lëvizjen Demokratike. Historia e tij është një testimonial i guximit dhe vendosmërisë për liri dhe drejtësi. Ai me vehte sjell një pasion të patundur për NDRYSHIM dhe një vizion të qartë për një shoqëri më të drejtë. Me pjesëmarrjen e tij, si udhëheqës i Departamentit të UÇK-së në kuadër të Lëvizjes tonë, ne forcojmë angazhimin tonë për të sjellë Ndryshimin e madh!

NDRYSHIMI PO VJEN! IA VLEN!” – thotë kreu i LD-së, Izet Mexhiti

https://www.facebook.com/share/p/JzYbWP5UQk4EzkG7/?mibextid=Nif5oz

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë