Bashke

Magjistri i ekonomisë Milaim Abduraimi nga Çegrani i bashkohet LD-së së Izet Mexhitit

Sot kisha kënaqësinë që të takoj magjistrin e ekonomisë Milaim Abduraimi nga Çegrani i Gostivarit.


Lëvizja Demokratike është e vendosur ta bëjë NDRYSHIMIN e madh, dhe këtë NDRYSHIM do e bëjmë me kuadro të ri, të pastër e profesional, pikërisht siç është Milaimi.


Ia VLEN angazhimi i gjithësecilit për të arritur këtë qëllim! NDRYSHIMI PO VJEN!

https://www.facebook.com/share/p/G7CJuWdE3cZvqzFo/?mibextid=oFDknk

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë