Bashke

Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës

Lideri i LD Izet Mexhiti dhe lideri i lëvizjes BESA Bilall Kasami kanë marrë pjesë në shënimin e 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës.

“Sot ndjeva kënaqësi dhe nder të veçantë teksa së bashku me Bilallin dhe Bekimin morëm pjesë në pritjen shtetërore nga Presidentja, Kryeparlamentari dhe Kryeministri i Republikës së Kosovës në shënim të 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës!

Kosova e përjetshme!🇽🇰🇦🇱”, ka shkruar Mexhiti.

https://www.facebook.com/reel/1489642571642599

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë