Bashke

Mexhiti dhe liderët e koalicionit VLEN sot shëtitën rrugëve të Çarshisë së vjetër të Shkupit

Kryetari i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti sot bashkë me kryetarin e komunës së Çairit Visar Ganiu dhe Esnafin e Çarshisë dhe anëtarët e koalicionit VLEN vizituan Çarshinë e vjetër të Shkupit. Ata hasën në mikpritje të ngrohtë nga vizitorët që takuan dhe zejtarët e Çarshisë.

Postimi i plotë:

Sot me nikoqirin Visarin dhe Esnafin e Çarshisë, bashkërisht me Arbenin, Bilallin, Afrimin e Bekimin, shëtitëm rrugëve të Çarshisë së vjetër të Shkupit. Takuam shumë mjeshtër e esnafë e folëm për histori e vlera pafund të këtij margaritari tonë të çmuar.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë