Bashke

Mexhiti: Do të vazhdojmë të tregojmë respektin dhe kujdesin maksimal për pensionistët

Kryetari i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti bashkë me anëtarët e koalicionit VLEN sot kanë takuar pensionistët. ‘Pensionistët kanë kontribuar gjithë jetën për ne, sot është koha që të kontribuojmë ne për ta’, ka theksuar mes tjerash Mexhiti.

Postimi i plotë:

Pensionistët kanë kontribuar gjithë jetën për ne, sot është koha që të kontribuojmë ne për ta.
Sot së bashku me Bekimin, Meritën e Visarin, kisha kënaqësinë e veçantë që ne zyren e tyre të takoj Shoqatën e pensionistëve të Çairit.
Kemi një raport miqësor të dyanshëm që daton që moti. E kemi përkrahur njëri-tjetrin në kontinuitet dhe ky bashkëpunim vazhdon.
Ne do të vazhdojmë të tregojmë respektin dhe kujdesin maksimal për pensionistët, dhe do t’i dëgjojmë gjithnjë këshillat e kërkesat e tyre, sepse fjalët e tyre janë flori!
RESPEKTI VLEN 6!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë