Bashke

Mexhiti: NDRYSHIMI I MADH në zonën 5 zgjedhore fillon nga DOLLNENI!

Kryetari i LD-së Izet Mexhiti sot takoi banorët e fshatit Cërnilishtë, Komuna e Dollnenit,me çrast u caktuam koordinatorin dhe strukturat
në të gjitha vendbanimet shqiptare në këtë komunë.


“Sot në një atmosferë fantastike, në fshatin Cërnilishtë, Komuna e Dollnenit, së bashku me shume bashkëmendimtarë e aktivistë, për koordinator të Lëvizjes Demokratike caktuam Abdulla Bajramoskin, ish-kryetarin e kësaj komune dhe njëherit themelues i BDI-së.

Dua të potencoj që përveç koordinatorit në nivel të degës, u etabluan edhe strukturat në të gjitha vendbanimet shqiptare në këtë komunë, strukturë kjo me shumë përvojë politike!”shkruan Mexhiti.

NDRYSHIMI PO VJEN!

https://www.facebook.com/share/p/7iJshrkkPxebVZVK/?mibextid=Nif5oz

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë