Bashke

Mexhiti nga Karshiaka: Këto zgjedhje do të jenë REFERENDUM!

Sonte me shumë kënaqësi isha edhe në Karshiakë. Aty bëmë hapjen e zyrave të Lëvizja Demokratike, por ky aktivitet spontanisht u kthye në tubim.

Njëherit, shfrytëzuam mundësinë dhe bashkërisht caktuam Dr. Rexhep Memedin për shef shtabi në nivel të Komunës së Studeniçanit.

Hapsirat që i kemi tanimë nuk po na kryejnë punë, ky vrull nuk ndalet, këtë më së miri do e vërteton 24 prilli dhe 8 maji!

Këtë energji nuk e kam ndje asnjëherë, këto zgjedhje do të jenë REFERENDUM!

FALEMINDERIT KARSHIAKË NGA ZEMRA PËR PËRKRAHJEN QË GJITHMONË NA E KENI DHËNË!

NDRYSHIMI PO VJEN ME VLEN!!! https://www.facebook.com/share/p/FAiXfMGPX2DgsDaS/?mibextid=Nif5oz

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë