Bashke

Mexhiti: Po nisim një kapitull të ri në politikën shqiptare,nuk do t’ju zhgënjej!

Posti i i plotë nga kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti:

“Sot po nisim një kapitull të ri në politikën shqiptare në Maqedoninë e Veriut.

Klasa e vjetër politike po zëvendësohet nga gjenerata e re. Politika e arrogancës, armiqësive, injorimit të qytetarit po i hap rrugë brezit të të ardhmes, politikës së llogaridhënies, dialogut dhe respektit ndaj votuesit. Faleminderit që besuat. Nuk do t’ju zhgënjej!

Ndryshimi ia VLEN.” – thotë Mexhiti

https://www.facebook.com/100044857800537/posts/pfbid02MMGc4AUpSDjHZB3XKiAD1RbZ8vX2L7bBesHYzBG7XEGe4wQqcUErfHfhexwhRGHal/?mibextid=adzO7l

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë