Bashke

Mexhiti: VLEN fitues absolut në kampin shqiptar

Izet Mexhiti në një konferencë për shtyp tha se VLEN është fitues apsolut në kampin shqiptar.

Ai tha se BDI gjatë ditës ka bërë presione dhe shantazhe të cilat do të faktohen ditëve në vijim.

Ai përmendi edhe bojkotin e BDI për procesin e votimit për presidentin.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë