Bashke

Moti sot do të jetë i vranët dhe me reshje të dendura shiu

Moti sot do të jetë i vranët dhe me reshje të dendura shiu, të cilat do të arrijnë deri mbi 40 litra për metër katror.

Reshjet do të jenë herë pas here të rrëmbyeshme dhe të shoqëruara me bubullima, lokalisht në formë stuhie me erëra të forta mbi 70 kilometra në orë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë