Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët, vende vende e përforcuar nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 26 deri në 32 gradë. 

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë, do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 31 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë