Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe më i freskët, me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Pasdite reshjet do të jetë më të dendura (mbi 29 l/m2). Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 19 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu, posaçërisht në orët e pasdites. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 18 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë