Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të dendura të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 12 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 24 deri në 31 gradë. 

UV=7

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, pasdite me reshje shiu dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të ulet në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë