Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut – 18 nëntor 2023

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe i ftohtë. Do të fryjë një erë e fortë deri në 80 kilometra në orë nga pjesa veriperëndimore e vendit.

Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 3 deri 12 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm, me temperaturat të ulëta të mëngjesit, ndërsa temperaturat ditore do të jenë në rritje.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë