Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Në orët e hershme në mëngjesit në pjesët lindore të vendit do të ketë reshje të shiut. Gjatë ditës me vranësira të ndryshueshme, me diell dhe më ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 19 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite me diell. Temperatura minimale do të ulet në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 17 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë