Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë mesatare, ndërsa në pjesët perëndimore e përforcuar nga drejtimi jugperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 14, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 21 deri në 27 gradë.

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë