Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti në mëngjes me kushte për paraqitje të mjegullës nëpër disa lugina. Gjatë ditës me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 13 deri në 20 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura minimale do të ulet në 0, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 17 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë