Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell me erë të dobët nga veriu. Temperaturat minimale do të lëvizin nga – 6 deri në 2, ndërsa maksimalet do të arrijnë nga 10 deri në 16 gradë.

Në Shkup do të mbizotërojë mot me diell dhe kryesisht i qetë. Temperaturat minimale do të zbresin deri në -3, ndërsa maksimalet do të arrijnë deri në 13 gradë.

Deri në fund të kësaj jave do të mbetet mot me diell dhe me vranësira të ulëta deri në mesatare, sidomos të dielën. Nga fillimi i javës së ardhshme do të ketë kushte për reshje të dobëta lokale shiu.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë