Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale, të cilat kah fundi i ditës do të rriten. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 1, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 11 deri në 17 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 16 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë