Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 27 gradë. 

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 25 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë