Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut – 22 nëntor 2023

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje të dobëta të shiut.

Nëpër disa lugina do të ketë dhe paraqitje të mjegullës. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor, ndërsa pasdite përgjatë Vardarit nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 9 deri në 15 gradë.
Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe me mjegull. Do të ketë dhe reshje të dobëta të shiut. Pasdite do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë