Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Meteorologët paralajmërojnë mot kryesisht me diell dhe të ngrohtë me erë të dobët jugore për ditën e parë të fundjavës.

Temperaturat minimale do të jenë mbi zero dhe do të lëvizin nga 3 deri në 9 gradë, ndërsa temperatura maksimale në pjesët jugore të vendit do të arrijë në 27 gradë Celsius.

Në Shkup moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët nga jugu. Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri në 26 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë