Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 18 deri në 25 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët. Temperatura minimale do të ulet në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 23 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë