Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 20 deri në 28 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 26 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë