Bashke

Ndaloi një furgon që lëvizte pa shofer – por më pas kuptoi se kishte gabuar rëndë

Ai mendoi se kishte bërë mirë dhe më pas pa se çfarë gabimi qesharak kishte bërë!

Një burrë duke ecur rrugës hasi në një veturë që lëvizte vetvetiu.

Fillimisht u mundua ta ndalonte me trup, por kot.

Vrapoi dhe e mori një bllok dhe i vendosi në rrotë dhe vetura ndaloi.

Megjithatë duke u larguar nga vendngjarja, kuptoi se disa persona po e shtynin nga pas furgonin.

https://www.facebook.com/reel/866949405448238/?ref=embed_video

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë