Bashke

Nënshkruhet bashëpunimi LEN – ASh

Sot nga kryetarët e partive opozitare shqiptare u nënshkrua bashkëpunimi në mes LEN dhe ASh-së.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë