Bashke

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Sot paradite nëpër lugina, kryesisht përgjatë Vardarit do t ketë paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës moti do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 9 deri në 17 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup paradite me mjegull, gjatë ditës me diell dhe i qetë. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 11 gradë Celsiusë.

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë