Bashke

Parashikimi i motit për nesër

Moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil, vende vende me reshje të dendura të shiut dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 16 deri në 23 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, jostabil dhe me reshje të dendura të shiut. Do të fryjë dhe erë e përforcuar. Temperatura minimale do të ulet në 11, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 22 gradë Celsiusë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë