Bashke

Parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Në lugina do të ketë mjegull e cila gjatë ditës do të zvogëlohet.

Vranësirat do të shtohen gjatë natës, kurse nëpër lugina do të mbajë mjegull. Temperaturat do të lëvizin nga -3 deri në 15 gradë. Në Shkup në mëngjes do të ketë mjegull e cila rreth mesditës do të zvogëlohet.

Gjatë natës do të ketë vranësira të konsiderueshme të ulëta dhe paraqitje të mjegullës. Temperatura do të jetë nga -1 deri në 8 gradë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë