Bashke

Rikthim te Real Madrid, emri i Mourinjos shfaqet papritur si pasues i Ançelotit

 

Por së fundi njëri prej tyre godet më shumë se të tjerët. Është Zhoze Mourinjo, trajneri i Romës, të cilit i skadon kontrata në qershor të 2024-ës dhe që mund të rikthehet në stolin e Realit të Madridit.

Sipas “Mundo Deportivo”, trajneri portugez ka mundësi reale që të ulet sërish në stolin e madrilenëve pas më shumë se 10 vitesh. Sipas lajmit të të përditshmes spanjolle, tifozët dëshirojnë që Mourinjo të drejtojë sërish Realin, pas largimit të Ançelotit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë