Bashke

Rrëfehet babai i Naim Murselit: S’kemi besë, fëmijët mbrëmë kërkuan dajtë

Shaban Murseli, babai i Naimit i cili po dyshohet se organizoi vrasjen e gruas së tij Liridona Ademaj, ka folur për gjendjen e fëmijëve, problemet mes çiftit si dhe për besën që i dhanë familja e të ndjerës Ademaj.


“Fëmijët e Liridonës mbrëmë për herë të parë i kanë kërkuar dajtë. Ne nuk kemi asnjë kontakt me familjen Ademaj. Unë i kamë dërguar dy persona tek familja e Liridonës dhe kam kërkuar të marr pjesë në rivarrim, nuk më kanë kthyer përgjigje. Besë kemi pas dy ditë , dy ditë kanë kalua dhe ne nuk kemi më asnjë informatë tjetër” , ka thënë Shaban Murseli babai i Naimit për “Indeksonline”.

Ai po ashtu tregon në detaje se çka i tha Naimi në ditën e varrimit dhe se a do ta shohë në burg Naimin…

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë