Bashke

SKANDAL: Kryetari i Komisionit Komunal Bogovinë në tubim të BDI-së!

Ky është Elez Sinaini nga Bogovina. Ai është kryetar i Komisionit Komunal të Bogovinës. Megjithatë edhe pse pozita e tij ia ndalon të merr pjesë në çfarëdolloj tubimi partiak i njejti është parë në një tubim të BDI-së në Bogovinë. Prezenca e tij le hije mbi zhvillimin demokratik të procesit zgjedhor dhe zgjedhjeve të dyfishta që pritet të mbahen.


Po ashtu pas fotografisë së shpërndar pritet që të ketë reagim edhe nga vet KSHZ-ja, e cila si organ duhet të garantojë zgjedhje të drejta dhe demokratike.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë